.

.

Падне Во Љубов Рака Подготвени Тетоважа Стил 12 мл Топла/ Ладна Патување Кригла

Падне Во Љубов Рака Подготвени Тетоважа Стил 12 мл Топла/ Ладна Патување Кригла

DEN 276.96

Износ
Залиха

Содржи 12+ Унци Топол Или Ладен Пијалок. Изолирана пластична внатрешна преграда. Надворешност Од Нерѓосувачки Челик. Истури доказ со завртка на врвот и истури превенција слајд заклучување. Оригинални уметнички дела што не се гледаат во продавниците. Совршена една големина одговара на сите подароци за некој што има сѐ! Без разлика дали се користи за ладни пијалоци во топли денови или топли пијалоци во студени денови, оваа уникатна, квалитетна кригла за патување сигурно ќе ве задоволи!.

Карактеристики

Производи во категоријата