.

.

Корпи За Складирање Електрична Гитара Со микрофон, Водоотпорна Корпа За Складирање На Алишта - Склопувачка Корпа за Складирање Со Рачки, Корпа За Организатор На Иг?

Корпи За Складирање Електрична Гитара Со микрофон, Водоотпорна Корпа За Складирање На Алишта - Склопувачка Корпа за Складирање

DEN 575.68

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см. Доволно простор за облека /детски играчки на вашето семејство. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : надворешната пречка за перење : дебел 300д Оксфордски пвц материјал (без кинење). водоотпорен, лесен и издржлив. ЗАСТАНЕТЕ ЛЕСНО : отворот на корпата за перење е дизајниран со метална рамка, која има добар ефект на форма. Покрај 4 вградените загради даваат добра поддршка на четири страни, спречувајќи да се сруши. ДИЗАЈН ШТО СЕ СКЛОПУВА : со држачи што се одвојуваат. Корпата за перење што може да се преклопи е лесна за носење кога сте надвор за патување/купување/пикник, а исто така зафаќа малку простор кога не се користи. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА НА ПРЕЧКИ за ПЕРЕЊЕ : пречката за перење обезбедува атрактивно и лесно решение за многу потреби за складирање, како што се детска игротека, Складирање Облека, Складирање Домашен Текстил, Складирање Играчки, Складирање На Бебешки Производи и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Со нашите канти за складирање/пречка за перење, ќе имате одредено место за уредно складирање на предмети и одржување на вашето семејство и простори за живеење организирани и ефикасни додека сеуште сте во удобноста на вашиот дом.Спецификации : - Материјал : Водоотпорен 300д Оксфорд Ткаенина пвц.- Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см-Апликација : совршена за Играчки, Облека, Канцеларија, организатор На Плакарот - Маж, Жена, Момчиња и Девојчиња-Количина На Пакет : 1 Парче Предности на Производот за Перење алишта : + висококвалитетна Водоотпорна Ткаенина. Обложени со ПВЦ на површината на ткаенината, што ги прави алиштата многу отпорни на вода.отстранлива и Прилагодлива Рачка. Можете да ја прилагодите рачката врз основа на вашите потреби. Задебелен дизајн го прави поудобно при носење.exturdy Метална Рамка. Направено од супериорен метален материјал, дајте му на кошницата за перење отворање добра форма.4. Добро Наредени Внатре и Висококвалитетни Држачи За Одвојување Направени. Добро изградената конструкција ја продолжува долговечноста на корпата.заземаат Малку Простор? Брзо преклопување.? Лесен за носење кога сте надвор за патување/шопинг/пикник и исто така заземате малку простор кога не сте во употреба.Совети за перење : избришете само чисти, не користете абразивни cleaner.Do не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој.

Карактеристики

Производи во категоријата