.

.

Јадете Спиење Ловат Елени Дрвени Книги Не-Пропадна Книга Стои Книга Носителот На Книгата Завршува Поддржува Полици За Книги Полици Декор 1 Пар

Јадете Спиење Ловат Елени Дрвени Книги Не-Пропадна Книга Стои Книга Носителот На Книгата Завршува Поддржува Полици За Книги

DEN 0.33

Износ
Залиха

Буково Дрво. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци и челик, материјалот е густ, изгледот е убав и е цврст и издржлив. Дизајн : полицата за книги има дизајн што не се лизга, што ја прави стабилна на платформата. Ултра тенкиот дизајн нема да зазема вреден простор на вашата полица за книги или биро, додека ги одржува вашите книги организирани. Големина : Големина На Книгата, Должина : 5", Ширина : 3.1", Големина На Лепенка, Должина : 3.9", Ширина : 2". Вистинската големина и уникатен дизајн совршено ја красат вашата соба, а должината на книгата може слободно да се прилагоди за лесен пристап до предмети. Повод : Нашите дрвени книги со дизајн Во Форма На Буквата Л се погодни за многу сцени во животот и можат да бидат поставени во клупи, кујни, канцеларии и компании итн. Не само што ја игра улогата на чување книги/ЦД/ДВД и декорација, туку може да се користи и како совршен подарок за семејството и пријателите на значајни фестивали како Божиќ и Нова година. По продажбата : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со добро шопинг искуство. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, секогаш можете да не контактирате. Ние ќе ви дадеме совршен одговор во рок од 24 часа. Книгите се направени од природно буково дрво, кое е густо, убаво по изглед и силна носивост, погодно за сите книги и канцелариски документи. Уникатен и елегантен дизајн, практичен додека ги одржувате вашите книги во ред, (ве молиме ставете книги во средината на две штандови за книги, не е лесно да се искриват). Прекрасен изглед, мал отпечаток, добар ефект на декорација на работната површина, подобро заштеда на простор. Може да направи вашата соба/канцеларија/библиотека да изгледа порелаксирано.

Карактеристики

Производи во категоријата