.

.

Њу Men Мак Машки Стадион Примарно Лого Официјална Изведба Пуловер Дуксер Дуксер

Њу Men Мак Машки Стадион Примарно Лого Официјална Изведба Пуловер Дуксер Дуксер

DEN 559.84

Износ
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценциран од страна на мак. Дизајниран и произведен Од Новата Er. Украсени во тимски бои и лого. Екран печатени графика. Руно поставата за дополнителна топлина. Кога температурите ќе се изладат, бидете подготвени и спакувајте се во Овој Дуксер Со Примарно Лого на НФЛ од Новата Er. Се одликува со смело лого на тимот на предната страна што не остава сомнеж на кој одред НА НФЛ сте лојални. Предниот џеб за торбичка е идеален за складирање на телефонот, билетите или сите други најважни работи за денот на играта.

Карактеристики

Производи во категоријата