.

.

Полнач За Автомобил со брзо Полнење, ДВОЈНА Порта KEYMOX 30W со Брзо Полнење 3.0 USB Адаптер за Мобилен Телефон за iPhone 11 Pro Max, Samsung Note10+ / S10, Google Pixel 4 XL, iPad, AirPods Pro И Многу Повеќе-

Полнач За Автомобил со брзо Полнење, ДВОЈНА Порта KEYMOX 30W со Брзо Полнење 3.0 USB Адаптер за Мобилен Телефон за iPhone 11

DEN 2.00

Износ
Залиха

Двојно Нагоре : Двојните порти (QC3.0 + 5 V/2.4 А) испумпуваат вкупно 30w моќност— можат истовремено да полнат два уреди со високо ефикасни брзини,доволно енергија и за возачот и за патникот да полнат ГЛАДНИ USB уреди со полна брзина. Qualcomm Брзо Полнење 3.0 обвиненија до 4 пати побрзо од конвенционалните полначи. Универзална Компатибилност : компатибилен со сите УРЕДИ со USB напојување, вклучувајќи телефони и таблети со Брзо Полнење 2.0 и Apple, како што се i Phone, i Pad, Таблет, Samsung Galaxy, Blackberry, LG, HTC, Sony,Nokia, Надворешна пренослива батерија, Дигитална камера, MP4, GPS и повеќе USB уреди. Врховна Безбедност : безбедносниот систем обезбедува целосна заштита за вас и вашите уреди, вградениот интелигентен дизајн на колото ги штити вашите уреди од краток спој, прекумерен напон, прекумерни струи и прекумерна температура. Ултра-компактен и Лесен дизајн за максимална преносливост-и за спречување на каква било опструкција на држачот за чаши.

Карактеристики

Производи во категоријата