.

.

ДЕКСА Мајка Молитва Дрво Врамени Плакета-Направени во САД-7.5 х7. 5 - Ѕид &засилувач; Маса Декорација | Триножник &засилувач; Виси Кука | Молитва За Мајка ми. Драг Татко н?

ДЕКСА Мајка Молитва Дрво Врамени Плакета-Направени во САД-7.5 х7. 5 - Ѕид &засилувач; Маса Декорација | Триножник &засилувач;

DEN 1.67

Износ
Залиха

? НАПРАВЕНО ВО САД ОД НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ - нашата дрвена рамка е конструирана со густо дрво со позадина за печатење во целосна боја, со букви што се јасни и светли. Мери 7,5 инчи х 7,5 инчи. Бидете сигурни дека секој производ е проверен за квалитет и 100% направен во САД за да се осигурате дека ќе добиете најквалитетен производ. ? ТРИНОЖНИК и КУКА - Барате елегантна декорација што може да се постави на многу начини? Нашата Молитва Декса За Мајка ми врамена плоча е совршен избор за вашиот дом и канцелариски декор. Со широк штафелај на грбот што нема да се лизне и ќе остане на место, или користете ја металната кука за закачување на вашиот ѕид. ? ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ-Нашата" Молитва За Мајка ми " плакетите имаат инспиративно чувство со атрактивни дизајни за да го нагласат домот. Оваа прекрасна плоча носи свеж и современ стил истакнат со рамката од црно дрво. Тоа носи органска топлина во вашиот дом или канцеларија. ? ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК- " Молитва за Мајка ми. Драг Татко на Небото, Благослови Ја Мајка ми овде на земјата. Ми го даде духот земен живот. Мајка ми ме роди. Таа ги следи Твоите стапки, нејзиното срце полно со љубов. Ве молиме чувајте ја во вашата љубовна грижа и благословете ја одозгора."Инспиративен и прекрасен подарок за жената што е таму од самиот почеток, вашата прекрасна мајка ќе го сака овој внимателен подарок. Совршено е за подарок за денот на мајката, подарок за роденден, подарок за одмор или која било причина да ја прославите вашата мајка. ? НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ-ќе бидете 100% задоволни со нашиот производ! Декса е толку уверен дека ќе ги сакате нивните производи, ако не сте целосно задоволни, ќе добиете брза наплата или замена, без прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата