.

.

Еден Свет За Тетоважи 12пакувајте Избрана Боја Што Дише Самолеплива Обвивка, Атлетски Еластичен Неткаен Кохезивен Завој За Спорт, Цевки ЗА Тетоважа ОТВ-БДВ12

Еден Свет За Тетоважи 12пакувајте Избрана Боја Што Дише Самолеплива Обвивка, Атлетски Еластичен Неткаен Кохезивен Завој За Спорт,

DEN 3.33

Износ
Залиха

12 пакување Избрана Боја Што Дише Самолеплива Обвивка 2 инчи х 5 јарди (5 см х 4,5 м). Изработен од специјален еластичен материјал од ткаенина : мек, лесен, против лизгање, водоотпорен и дише. Секоја лента е поединечно спакувана во пластична кеса. Капакот за зафат за тетовирање може да се завитка околу машината за тетовирање, да се справи со рачки, за да се спречи лизгање на рачката и да се создадат совршени уметнички дела за тетовирање. Може да се примени и за заштита на делови од телото по потреба. Без употреба на клипови или сврзувачки елементи. Обвивката за завој за лепење тетоважа може лесно да се раздели без ножици. Само користете две раце за соодветно да ги преземете потребните должини. За еднократна употреба, чиста и санитарна безбедност. Еден Свет За Тетоважи 12пакувајте Избрана Самолеплива Обвивка Што Дише Во Боја (2" Ширина х 5 Должина На Дворот), Атлетски Еластичен Неткаен Кохезивен Завој За Спорт, Цевки ЗА Тетоважа OTW-BDV12.

Карактеристики

Производи во категоријата