.

.

Aexit 10x Вештачки Батерии За Домаќинство Кожа Домување Т Тип 15cm Жичен 9V Батерија Полнење Клип Конектор

Aexit 10x Вештачки Батерии За Домаќинство Кожа Домување Т Тип 15cm Жичен 9V Батерија Полнење Клип Конектор

DEN 0.67

Износ
Залиха

Име на производот : Конектор За Батерија; ЗА : 9 V Батерија. Големина : 2,7 x 1,8 x 0,6 cm / 1,1 "x 0,71" x 0,24 "(L*W*T); Должина На Кабелот : 15cm / 5,9". Материјал : Вештачка Кожа, Метал;Боја : Црна, Црвена. Тежина : 18гр. Содржина На Пакетот : 10 х 9В Конектори За Батерии. 10 парчиња 9 V жичен приклучок за клип за батерии, има школка од вештачка кожа, 2 жичана врска, црна црвена боја.Едноставна работа, компактна големина, совршени замени за замена на вашите стари или оштетени.

Карактеристики

Производи во категоријата