.

.

Конец Паричници Симпатична Еластична Усна Мелем Држач Приврзок За Клучеви | Кул Усна Мелем Ракав за Мажи &засилувач; Жените

Конец Паричници Симпатична Еластична Усна Мелем Држач Приврзок За Клучеви | Кул Усна Мелем Ракав за Мажи &засилувач; Жените

DEN 160.00

Износ
Залиха

ФУНКЦИОНАЛНА И ЗАБАВНА : никогаш повеќе не губете го мелемот за усни! Ние го дизајниравме Нашиот Држач За Мелем За Усни да биде квалитетен, забавен и корисен. Каде и да одите, чувајте го мелемот за усни со вас. СИГУРНИ ДОДАТОЦИ : производите со Конец се направени со издржлива, цврсто плетена еластика за да можете да верувате дека вашиот мелем ќе остане ставен. Овој практичен ракав за мелем за усни е висок 1" широк и 2" и лесно се вклопува во секој џеб или се прицврстува на кој било приврзок за клучеви или јаже. УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ : создаваме кул, оригинални и шарени додатоци кои се спротивни на благите. Ако вашиот вкус е разигран и симпатичен, имаме безброј комбинации на светли бои и смели дезени. Ако претпочитате чист изглед и остри линии, имаме шик и едноставни опции. Ако сакате авантура, имаме Држачи за Балсам за Усни на отворено за да одиме со вас на сите ваши патувања. Проверете тони дизајни за мажи и жени!.

Карактеристики

Производи во категоријата