.

.

Држач За Божиќни Светилки Од Легура на цинк 5 Држач За Свеќи За Свеќи Со Рака Златна Висина 14,58 во / 37 см Украси За Маса Држачи За Свеќи За Дома

Држач За Божиќни Светилки Од Легура на цинк 5 Држач За Свеќи За Свеќи Со Рака Златна Висина 14,58 во / 37 см Украси За Маса

DEN 1.00

Износ
Залиха

Совршен за домаќинство или свадбен подарок. Одлични украси за роденден, вечера со свеќи, трпезарија, дневна соба, салон, работна соба и бар. Како убав и елегантен артефакт, тој е погоден за разни прилики, особено за свадба и вечера со свеќи. Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Тоа е елегантен и подарок за дипломирање, родендени, годишнина, нова година, Божиќ. Тоа е доволно тешки што е многу стабилна, тоа е може да биде сигурен дека тие ќе останат да стојат безбедно, можете да ги користите за многу години. во елегантно дизајнирани уметнички дела. Направете забави и формални работи поканувачки и незаборавни со совршен центар. држачот за свеќи прави прекрасна точка на фокусирање за секоја пригода и веднаш им дава на поставките на масата голема визуелна привлечност која никогаш не останува незабележана. Нашите држачи за свеќи се токму она што ви треба за свечено јадење додека .издржлива и висока цврстина, не е лесна и деформирана. Површината за полирање обезбедува издржлив финиш и сјај. и деликатните детали создаваат софистицирана силуета. Гроздобер изглед прави секој амбиент и забава да изгледа убаво, додадете допир на старосна убавина на масите и поставките за вечера. Одговара на сите свеќи со стандардна големина. Поставени на различни височини, тие создаваат симетрична визуелна привлечност. Одлично за паб, бар, дом, црковна декорација; Совршен украсен украс за свадба, забава и други специјални прилики. Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата.Ве молиме дозволете се разликува поради рачно measurement.It е елегантен и нов подарок за дипломирање, родендени, годишнина,нова година,Божиќ .вашите пријатели и relatives.So сега не треба да се двоумите, ве молиме купете му на вашиот љубовник или пријател веднаш.Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор.Ве молиме дозволете мерење на отстапување поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата