.

.

Insta360 X3 Алатка Рамка

Insta360 X3 Алатка Рамка

DEN 959.84

Износ
Залиха

Дополнителна заштита За Леќите И телото На Х3. Носи функционалност со ладен чевел за додатоци. Монтирајте вертикално со преклопна точка за монтирање со два крака. Или монтирајте хоризонтално за различни сценарија.

Карактеристики

Производи во категоријата