.

.

4жузи Машки Графички Резервоар За Печатење, Кул Маици Без Ракави Обични Спортски Тренинг Маици Елеци Кошули Хаваи Плажа Одмор

4жузи Машки Графички Резервоар За Печатење, Кул Маици Без Ракави Обични Спортски Тренинг Маици Елеци Кошули Хаваи Плажа Одмор

DEN 3.33

Износ
Залиха

Ние даваме се од себе за да обезбедиме задоволителна услуга за нашите клиенти. ЗАБЕЛЕШКА : ГОЛЕМИНА : ПРЕД да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата (втората слика од главната слика) . ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : ве Молиме изберете ја вашата совршена големина користејќи табела со големини достапна во галеријата со слики од левата страна. ЗА УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ, Додека ја земате вашата големина, сметајте дека кошулата треба да биде 3-5" (10-15 см) поширока од обемот на градите. Ве молиме измерете го обемот под рацете, околу најцелосниот дел од градите. Материјал : полиестер и спандекс,меки и удобни.Нашата продавница има целосен асортиман на производи, уживајте во вашиот шопинг. Функција на резервоарот : Моден дизајн, 3д графички резервоар,врат На Екипажот, Краток ракав, Костум за секојдневен, спорт, шоу на личноста. Мерењата на кошулата се споменуваат во табелата со големини.100% Полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата