.

.

Шупливи Украсни Керамички Тегли За Складирање Ѓумбир Цветен Аранжман Луксузна Цветна Вазна Со Капак За Полица За Книги За Домашна Канцеларија Свадбена Дневна Соб?

Шупливи Украсни Керамички Тегли За Складирање Ѓумбир Цветен Аранжман Луксузна Цветна Вазна Со Капак За Полица За Книги За Домашна

DEN 640.00

Износ
Залиха

Керамичка Тегла Со Ѓумбир : Висококвалитетен керамички материјал, лесен и цврст, насликан извонреден, убаво изработен уметнички дела за дома, украси за дневна соба. Украси : Деликатни и транспарентни ,esетски се мешаат и одговараат за впечатлив изглед. Мултифункционален : тегла за складирање на конзерви, исто така како декоративна вазна за цвеќиња, цветови, растенија, исто така се користи како канистер за чај, складирање храна. Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија, сала за состаноци, спална соба, забави, учење, како подарок за затоплување на куќата, куќа на фарма, свадба, роденден итн. Керамичка Тегла : Класична црна глазура шупливи Декоративни контејнери за складирање со креативен исклучителен капак, керамички ѓумбир тегла со мазна, елегантна. Опис : - Керамичка Тегла : Класична црна глазура шупливи Декоративни контејнер за складирање со креативен исклучителен капак, керамички ѓумбир тегла со мазна, елегантна. - Керамичка Тегла Со Ѓумбир : Висококвалитетен керамички материјал, лесен и цврст, насликан извонреден, убаво изработен уметнички дела за дома, украси за дневна соба. - Мултифункционален : тегла за складирање на конзерви, исто така како декоративна вазна за цвеќиња, цветови, растенија, исто така се користи како канистер за чај, складирање храна. - Украси : Нежни и транспарентни ,esетски се мешаат и одговараат за впечатлив изглед. - Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија, сала за состаноци, спална соба, забави, учење, како подарок за затоплување на куќата, куќа на фарма, свадба, роденден итн.Спецификација : - Материјал : Керамичко-Боја : Црн Пакет Вклучува : 1 Керамички Ѓумбир Жарнота : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Карактеристики

- Material:
Ceramic
- Color:
Black
Package Includes:
1 Ceramic Ginger Jar:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Производи во категоријата