.

.

Среќни Млади Машки Тренерки Комплет 2 Парчиња Атлетски Активни Костуми За Џогирање Со Целосен Патент

Среќни Млади Машки Тренерки Комплет 2 Парчиња Атлетски Активни Костуми За Џогирање Со Целосен Патент

DEN 0.33

Износ
Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Избрани Висококвалитетни Ткаенини : Дише и удобно, погодно за носење во пролет и aut, машката тренерка 2 парче комплет ќе направи да изгледате повеќе темперамент. Модни Шевови : дизајнерските елементи се полни со технологија, а ткаенините од различни бои се споени заедно, машки облеки за дуксери кои нема да бидат толку монотони како цврстите бои. Овој вид изработка е поделикатен. Истегнете Се : и манжетните со долги ракави и полите на горниот дел од јакната со патент имаат растегливо ребресто деколте што им овозможува на овие атлетски комплети за мажи 2 парчиња да одговараат на вашето тело. Детали За Производство На панталони : постојат очигледни дебели ленти од двете страни на комплетите за активна облека за машки панталони, кои прават да изгледате поправо. Покрај еластичниот широк појас, има и долга врвка за влечење, која може слободно да ја прилагоди големината на половината. Затегнете го појасот на врвката за да спречите нејзино движење. Тоа е практично и удобно. Во однос на изборот на големината, ве молиме проверете ја соодветната големина на нашата подобрена табела со големини, ве молиме бидете сигурни да купите, ако не сте задоволни, можете бесплатно да ги вратите машките комплети за атлетска облека во секое време, за да немате грижи.

Карактеристики

Производи во категоријата