.

.

Бодиј4ју 51ПЦ Мерачи Комплет За Истегнување На Увото После Нега На Масло Од Јојоба Последователна Нега Третман Восок 14г-12мм Темноцрвен Приклучок За Тунел Заострен С

Бодиј4ју 51ПЦ Мерачи Комплет За Истегнување На Увото После Нега На Масло Од Јојоба Последователна Нега Третман Восок 14г-12мм

DEN 447.68

Износ
Залиха

ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : Комплет За Проширување На Увото : 9 Пара (18 Парчиња) Акрилни Приклучоци Со Еден Одблесок, 9 Пара (18 Парчиња) Конуси Со Двојни Гумени О-Прстени, 7 Пара (14 Парчиња) Флексибилни Силиконски Тунели Со Двоен Одблесок и 1 Шише (5мл (0,17 фл оз)) Масло од Јојоба. ГОЛЕМИНИ : Акрилни Приклучоци и Конуси : 14ГР( 1,6 мм), 12ГР (2мм), 10ГР (2,4 мм), 8ГР (3,2 мм), 6ГР (4мм), 4ГР (5мм), 2Г (6мм), 0Г (8мм), 00ГР (10мм). СИЛИКОНСКИ Тунели : 8Г, 6Г, 4Г, 2Г, 0Г, 00ГР, 12 ММ. БОЈА : Темно Црвена. МАСЛО : Содржи Корисни Состојки, Вклучувајќи Витамин Е, Витамин Б Комплекс, Силициум, Хром, Бакар, Цинк. НАВЛАЖНУВАЧ на КОЖАТА : Маслото Од Јојоба Е Омекнувачко, Ја Навлажнува Кожата и Спречува Иритации Со Формирање На Мрсен Слој На Врвот. ТРЕТМАН НА ИСПАКНАТИНИ : Намалете Ја Големината, Црвенилото, Цврстината и Појавата на Траги, Пирсинг Испакнатини и Келоиди. Изведете Безбеден и Ефикасен Келоиден Третман Дома со Нашиот Органски Природен Раствор За Пирсинг После Нега за Уши, Нос, Лице и Пирсинг на Телото. ПРИДОБИВКИ : Капките Продираат Во Површината на Кожата за Да Го Поттикнат Формирањето На Колаген, Да Ја Задржат Влагата И Да Го Забрзаат Обновувањето на Клетките. Нанесувањето Масло на Нови Пирсинг Дава Најдобри Резултати, и Со текот на Времето, Редовната Апликација ќе Помогне Да се Намалат Испакнатините и Ознаките. КОМПЛЕТ ЗА МЕРАЧИ : Акрилни Приклучоци и Конуси : 14ГР( 1,6 мм), 12ГР (2мм), 10ГР (2,4 мм), 8ГР (3,2 мм), 6ГР (4мм), 4ГР (5мм), 2Г (6мм), 0Г (8мм), 00ГР (10мм). СИЛИКОНСКИ ТУНЕЛИ : 8Г, 6Г, 4Г, 2Г, 0Г, 00ГР, 12 ММ МАСЛО : Содржи Корисни Состојки, Вклучувајќи Витамин Е, Витамин Б Комплекс, Силициум, Хром, Бакар, Цинк. НАВЛАЖНУВАЧ на КОЖАТА : Маслото Од Јојоба Е Омекнувачко, Ја Навлажнува Кожата и Спречува Иритации Со Формирање На Мрсен Слој На Врвот. ТРЕТМАН НА ИСПАКНАТИНИ : Намалете Ја Големината, Црвенилото, Цврстината и Појавата на Траги, Пирсинг Испакнатини и Келоиди. Изведете Безбеден и Ефикасен Келоиден Третман Дома со Нашиот Органски Природен Раствор За Пирсинг После Нега за Уши, Нос, Лице и Пирсинг на Телото.

Карактеристики

Производи во категоријата