.

.

Jagute 972x Замена На Кертриџ Со Црно Мастило ЗА HP 972X 972A Компатибилен со HP PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn 577z 552dw P55250dw Печатачи(1 Црна)

Jagute 972x Замена На Кертриџ Со Црно Мастило ЗА HP 972X 972A Компатибилен со HP PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn

DEN 0.33

Износ
Залиха

Работете како што се очекуваше-Чисто, Живописно, Вистинито. Работата, како и оригиналната по многу пониска цена. Одговорот Е Неверојатен и Брз. ●Jagute 972 X● Компатибилен со HP Page Wide Pro 452dw, 452dn, Page Wide Pro Мултифункционален 477dw, 477dn, 577dw, 577z, Page Wide 552dw, P55250dw печатачи. ●Содржина на пакетот ● 1 x Црно 972 XL. ● Печатете Повеќе Со X Верзија● до 10.000 страници НА 972x Црно. ●Технологија За Следење На Нивото на мастило Qagute касетите се опремени со чип за надградба од 2023 година што ви овозможува навреме да го следите тековното ниво на мастило и да нарачате пакет за замена. ●Брилијантни Отпечатоци € лесно се инсталира и може брзо да се препознае и да работи од сите компатибилни печатачи - Ќе бидат достапни Светли бои, мазни линии и чисти страници. Касетите јагут се изградени според фабричките стандарди ISO9001 и ISO14001 за поддршка на супериорни перформанси, принос на страница и квалитет на печатење. [услуги на клиентите] Во Текот на 17 : 00-02 : 00 ние обезбеди онлајн продажба на услуги. Можете да ни испратите порака во секое време. Ние ќе ви се вратиме кога услугата за клиенти е онлајн.

Карактеристики

Производи во категоријата