.

.

Скинит Чиста Телефонска Кутија Компатибилна Со Samsung Galaxy S21 Плус 5G - Официјално Лиценциран Нфл Лос Анџелес Rams Шлем Дизајн

Скинит Чиста Телефонска Кутија Компатибилна Со Samsung Galaxy S21 Плус 5G - Официјално Лиценциран Нфл Лос Анџелес Rams Шлем

DEN 175.84

Износ
Залиха

Официјално лиценциран Нфл Лос Анџелес Рамс Самсунг Галакси С21 Плус 5г Јасен Случај. Транспарентен и кристално јасен Случај Samsung Galaxy S21 Плус 5 G. Тенка, компактна и тенка конструкција на куќиштето на телефонот со агли на воздушниот џеб што апсорбираат удари. Заврши со премија лос Анџелес Овни винил налепница. Дизајниран за прецизно вклопување На Samsung Galaxy S21 Плус 5 G. Кацигата На Лос Анџелес Рамс Самсунг Галакси С21 Плус 5Г Јасна Кутија е совршена телефонска кутија за секој што сака едноставна, но рафинирана кутија За Рамс во Лос Анџелес. Секој Јасен Случај На Лос Анџелес Rams За Samsung Galaxy S21 Plus 5 G е завршен со премиум Шлем Од Лос Анџелес Rams 3m винил налепница исечена и изработена од Skinit за да го персонализирате вашиот случај со изгледот што го сакате. Оваа Јасна Телефонска Кутија се состои од едно парче, заштитна предвремена кутија, одржувајќи ја Вашата Samsung Galaxy S21 Plus 5 G да се чувствува витка и елегантна додека ја брани од гребнатини, нечистотија и секојдневна употреба. За оние кои го ценат супериорниот стил без најголемиот дел од другите типични куќишта за телефони-Овој Случај Samsung Galaxy S21 Плус 5 G Los Angeles Rams Е Оној за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата