.

.

Sametop Статив Адаптер Камера Монтирање Компатибилен Со Gopro Монтирања, Sony, Xiaomi yi или Други Акциони Камери, w/Камера Завртка

Sametop Статив Адаптер Камера Монтирање Компатибилен Со Gopro Монтирања, Sony, Xiaomi yi или Други Акциони Камери, w/Камера

DEN 1.33

Износ
Залиха

€Применливост q адаптерот за монтирање На конверзија е погоден за додатоци За Монтирање Go Pro. ●Широка Апликација Одговара на стандардни спортски камери со стандардна нишка од 1/4-инчи 20. ●Практично За Употреба Дозволува стандардна камера или акциона камера лесно да се поврзе со Која било Монтажа Или додаток На Фотоапаратот. ®Висок Квалитет Е Изработен од висококвалитетна пластика и нерѓосувачки челик за продолжена издржливост и затегнатост. ●Широка Компатибилност Е Компатибилна Со Go Pro монтирања, камери за точки и снимање и акциони камери(На Пр. Xiaomi, Xiao Yi, Sony, AEE, JVC итн.). Истоп адаптер За Конверзија • Изработен од висококвалитетна пластика и нерѓосувачки челик, кој е многу цврст и цврст. • Таа е погодна за Секој Оди Про монтирање и додаток. • Овој адаптер за монтирање на статив овозможува стандардни камери и акциони камери да се прикачат на кој било додаток дизајниран за Gopro Камерата. • Се користи на која било камера што има стандардна дупка за монтирање на статив од 1/4-20. Компатибилен со : • Гопро Херој11, Херп10, Херој9, Херој8, Херој7, Херој6, Херој5, Херој4, Сесија, Херој3+, Херој3, Херој2, Херој1, Херој (2018), Макс, Фузија. * Камера за точка и Снимање и Акциона камера(На Пр. Xiaomi, Xiao Yi, Sony, AEE, JVC итн.). Што има Во Кутијата : • 2 X Конверзија Статив Адаптер Гаранција Политика : 12 месеци безгрижно гаранција производ Од Sametop.

Карактеристики

Производи во категоријата