.

.

Диви Поле Цвеќиња Постави англиски Село Матрица А5 А4 а3 &засилувач; Различни Големини Трајни Еднократно За Картички Бележник Декорација Подарок Подарок / Диви 3

Диви Поле Цвеќиња Постави англиски Село Матрица А5 А4 а3 &засилувач; Различни Големини Трајни Еднократно За Картички Бележник

DEN 691.20

Износ
Залиха

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 /190 микрони Миларни листови, ласерско сечење за максимална точност. Материјалот е флексибилен, издржлив, отпорен на растворувач, може да се пере. Сите предмети се нови спакувани во посебни кеси за виолончело. Ние обезбедуваме голем избор на различни дизајни : ние сме специјализирани за природни / Ботанички матрици, цвеќиња, патувања инспирирани, мандали, инспиративни цитати, матрици за Сите прилики Како Божиќ, Велигден, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Роденден, Плевене итн. и голем избор на идеи за деца. Различни големини : од а5, А4, А3, А2, А1, а0 стандардни големини За помали проекти до големи ѕидни големини 120 инчи - 3 метри. Ние исто така можеме да печатиме кој било сопствен дизајн во големина за вашите потреби, само кажете ни што ви треба преку е-пошта. Широк спектар на апликации : Овие матрици можат широко да се применат за рачно изработени украси како картички, сликарство со пигменти, колачи, рачно изработени занаети, сликање лице, бележник, печат, уметнички дела со деца, ткаенини, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини, големи димензии за ѕидови, рециклирање на мебел како матрица од дрво и слично. Матриците се еднократно, безбедни за употреба и лесни за чистење со топла вода. Политика за враќање : Уживајте во 30-дневното право на враќање за нашите производи. Ние нудиме Повеќекратна Употреба Миларни Матрици за картички, колачи, бележници, печат, сликање лице, уметнички дела со деца, рачно изработени занаети, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини како ѕидови, мебел и дрво за возење велосипед итн. Излитена Шик/мандала/Матрици инспирирани од Природата се идеални за секој занает. Можете да користите различни алатки за нанесување на бојата како сунѓери и четки. Матриците се направени од Миларен материјал за повеќекратна употреба 125-190 микрони (дебелината обично се заснова на сложеноста на дизајнот). Секоја матрица е еднократно. Имајте на ум дека некои дизајни може да имаат дополнителни мали елементи наречени "мостови", кои ја чуваат деталната шема во едно парче. Без мостови, средниот дел од мандала / цвеќиња / прстени / букви едноставно ќе падне. Благодарение на ова можеме да печатиме дури и многу комплицирани обрасци. На мостовите можеби ќе им требаат допири со мала четка. Испорака : за големини а5, А4, а3 пратката е објавена во 1 работен ден. За поголеми димензии, ве молиме дозволете ја пратката 7 работни дена.Нашите матрици се објавени во силни пликови или цевки. Големините се однесуваат на големината на вистинскиот Миларен лист и печатењето/моделот е внатре. Забележете дека матриците со поголема големина над 100 см се отпечатени на листови од 2 - 4 парчиња. Ние сме во состојба да го испечатиме секој дизајн како самолеплива матрица или шарена ѕидна налепница. Можно секој сопствен дизајн - само контактирајте не преку е-пошта со повеќе детали. Дизајни и слики - Авторски Права на Уметничкиот сунѓер. Сите права се задржани.

Карактеристики

Производи во категоријата