.

.

Чистач за накит Ултразвучна Машина За Чистење, Машина За Чистење Преносни Очила За Домаќинство,Ултразвучно Средство За Чистење Часовници,Прстени,Злато,Сребро, Диј

Чистач за накит Ултразвучна Машина За Чистење, Машина За Чистење Преносни Очила За Домаќинство,Ултразвучно Средство За Чистење

DEN 2.33

Износ
Залиха

●Чистач За Накит За домаќинство Ултразвучна Машина q-чистач на накит со ултразвучен бран и 360° сеопфатно длабоко чистење,произведува. ●Професионална Машина За Чистење Накит ● - овој чистач на накит зема напредна технологија, со моќни вибрации на ултразвучни бранови. ●Функција И Лесен За Ракување-Нашиот Ултразвучен Чистач за Накит е дизајниран само со едно копче за вклучување и е едноставен за секој да го користи. Притиснете. ●Оваа Почиста Широко Примена Е - овој ултразвучен чистач за накит може да се користи многу видови накит,очила,часовници,. ● Ултразвук На Резервоарот со голем Волумен. Машина За Чистење Преносни Очила За домаќинство, Ултразвучно Средство за Чистење Часовници,Прстени,Злато,Сребро, Дијамант,Монети,Протези,Брич.

Карактеристики

Производи во категоријата