.

.

ЏОРЏ СЕГАЛ ПОТПИША JSA CERT НАЛЕПНИЦА FDC АВТЕНТИЧЕН АВТОГРАМ

ЏОРЏ СЕГАЛ ПОТПИША JSA CERT НАЛЕПНИЦА FDC АВТЕНТИЧЕН АВТОГРАМ

DEN 464.00

Износ
Залиха

ПОТВРДЕНО ОД АВТЕНТИКАТОРОТ #1 ТРЕТА СТРАНА И ЕДЕН ОД НАЈПРОДАВАНИТЕ ПОТПИСИ НА ИНТЕРНЕТ ПОВЕЌЕ ОД 25 ГОДИНИ ЗНАЈТЕ ОД КОГО КУПУВАТЕ. СЕКОГАШ ИСПРАЌААТ ИСТИОТ ДЕН ПЛАТЕНИ ОСИГУРЕНИКОТ. ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ИНВЕНТАРИ ВО ЛИЧНА СОПСТВЕНОСТ НЕ Е" КАПКА БРОД ,ОБЕЛЕЖИ " ОПЕРАЦИЈА СИТЕ ПРЕДМЕТИ ТУКА ПОДГОТВЕНИ ДА БРОД. ВО ТЕКОТ НА 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МАСА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС. ЏОРЏ СЕГАЛ ПОТПИША JSA CERT НАЛЕПНИЦА FDC АВТЕНТИЧЕН АВТОГРАМ НИЦА СЕРТИФИЦИРАН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ОД ВРВОТ #1 ПРОДАВАЧОТ НА ГРОЗДОБЕР И ТЕШКО ДА СЕ НАЈДАТ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ СО JSA ЏЕЈМС СПЕНС АВТОР НАЛЕПНИЦА.

Карактеристики

Производи во категоријата