.

.

Мтозон Блинг Бендови Компатибилен Со Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3, Жени Замена Нараквици Облечена Луксузна Нараквица За Дами

Мтозон Блинг Бендови Компатибилен Со Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3, Жени Замена Нараквици Облечена Луксузна Нараквица

DEN 1.33

Износ
Залиха

Шик дизајниран за фитбит Верса 4/Верса 3/Смисла 2/Смисла и одговара на жица од 5,5" - 8,1 " (140мм - 205мм) ; измешан со мода, благородност, издржливост и елегантен; погоден за сите прилики. Висококвалитетен метал со кристал, дизајн на преклопен затворач за да биде цврсто затворен, безбеден и елегантен. Практичната алатка вклучена во пакетот го олеснува инсталирањето и отстранувањето на врските; ТОПОЛ СОВЕТ : ве молиме притиснете го дното на задниот дел од часовникот за да ги префрлите лентите пофлексибилно и непречено. Поставено со штрасови што блескаат, го прави Вашето Чувство За фитбит2/Смисла/Верса4/Верса3 како часовник за накит, ви носи многу комплименти. Замена Бенд Само. Уредот фитбит не е вклучен. 1 ГОДИНА гаранција за целосна наплата или замена без потреба да се врати ништо. Нарачајте Ја Вашата Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 3/Верса 4 блинг бендови со апсолутна доверба. Замена На Мтозон Блинг Бендови За Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3компатибилен Со Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3, не За Верса 2/Верса/Литкрафтирана форма висококвалитетен метал кој е добро полиран и обоен со вакуумско обложување, удобен и издржлив.Стилскиот дизајн ја Прави Вашата Смисла 2/Смисла/Верса4/Верса3 изгледа како часовник за накит, го издигнува вашиот стил за секоја пригода доаѓа со алатка за промена на големината на лентата.Модерен и се вклопува со различни тимови, Изгледаат Добро Без разлика што Носите.100% задоволство И ГАРАНЦИЈА БЕЗ РИЗИК : 1 ГОДИНА замена или ЦЕЛОСНА наплата без враќањеако предметот што сте го добиле е неисправен на кој било начин, ве молиме испратете ни порака за бесплатна замена или враќање без враќање. Пакетот Вклучува : 1 х Метална лента За Верса4/Верса3/Сенсе2/Сенсе1 х Алатка уредот фитбит не е вклучен.

Карактеристики

Производи во категоријата