.

.

Гринбокс Реконструирана Замена На Касета Со Мастило за КС 63 63 за употреба Со Канцеларијаџет 3830 Завист 4512 4520 Канцеларијаџет 4650 5255 Дескџет 1112 3634 3632 3639 Печатач

Гринбокс Реконструирана Замена На Касета Со Мастило за КС 63 63 за употреба Со Канцеларијаџет 3830 Завист 4512 4520 Канцеларијаџет

DEN 0.33

Износ
Залиха

Компатибилен со : Hp Office Jet 5255 5258 5260 5200 4650 3830 3831 3832 3833 3834 4652 4654 4655, ЗАВИСТ 4520 4510 4512 4513 4516 4517 4522 4524 4525, Дескџет 1110 1112 2130 2131 2132 2133 2134 3630 3631 3632 3633 3634 3636 3637 Печатач. Содржина на пакетот : 1 x Упатство За Корисникот, 1 x Црна 63, 1 x Три-Боја 63 (Вкупно 2 Пакет). Принос на страница : 460 страници на црн кертриџ 63 и 330 страници на кертриџ во боја 63. Паметен Чип : касетите со мастило ОД ЗЕЛЕНО САНДАЧЕ се опремени со паметен чип за да обезбедат целосна работна компатибилност со вашиот печатач. Висококвалитетната касета со мастило може да обезбеди јасен текст и графика, да го испечати ефектот на боја што го сакате на хартијата.

Карактеристики

Производи во категоријата