.

.

9 Парчиња Божиќни Матрици Матрици Со Отпечатоци Од Дедо Мраз Матрици За Снегулки Матрици За Цртање Шаблон Бадник Знак Божиќен Декор За Сами Занаети Албуми Тетратка

9 Парчиња Божиќни Матрици Матрици Со Отпечатоци Од Дедо Мраз Матрици За Снегулки Матрици За Цртање Шаблон Бадник Знак Божиќен

DEN 1.33

Износ
Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 9 Парчиња Божиќни матрици, вклучувајќи 6 парчиња матрици за отпечатоци од дедо мраз и 3 парчиња матрици од снегулки; Секој шаблон доаѓа со три прекрасни дизајни, и можете да ги користите нашите шаблони за да создадете нешто за вашите потреби за одмор. Сигурен материјал : матриците за отпечатоци од снегулки се направени од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, кое е цврсто и цврсто; тие се ласерски исечени, така што рабовите се мазни, без зашилени рабови, така што можете да ги користите со доверба, а дебелиот материјал ќе ве поддржува долго време. Постојано користете : можете да ги користите матриците за цртање многу пати, тие можат да се мијат со вода или вода од сапун; кога ќе се извалкаат, можете да ги исчистите и да ги оставите да се исушат, тие се лесни, флексибилни и лесни за носење и чување. Информации за големината : шаблонот за матрици за цртање е околу 12 х 5,5 инчи, големината е соодветна за употреба, нема да биде премногу голема или мала; предметите што ги создава можат да го привлечат вниманието на луѓето, исто така може да создаде топла И среќна божиќна атмосфера за вас, така што вие и вашето семејство и пријателите ќе го почувствувате празничното слободно време. Широки апликации : знаците За Бадник се идеални за многу видови самостојни проекти и уметнички дела; тие можат да се нанесат на широк спектар на мазни и рамни површини, вклучувајќи прозорци, врати, ѕидови и широк спектар на материјали, како што се дрво, стакло и текстил; тие се погодни за создавање Новогодишни украси за вашиот дом да изгледа попривлечно. Карактеристики : Уживајте ВО САМОДОВЕРБАТА : можете да ги поканите вашите пријатели да ви се придружат за време на празниците за да направите деликатни занаети со Овие Божиќни декори. Овој сам проект ЌЕ ги искористи вашите практични вештини, ќе ја инспирира вашата имагинација и креативност и ќе ве натера да имате радосно време.Убави подароци : Можете Да им ги подарите Божиќните матрици На вашите пријатели, роднини, членови на семејството, колеги или соученици кои уживаат да прават ракотворби На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените итн. Овие подароци можат да ги подобрат вашите односи.Спецификации : Материјал : Петколор : како што покажува сликата : прибл. Пакетот од 12 х 5,5 инчи вклучува : 9 х Божиќни матрици белешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики

Производи во категоријата