.

.

Паркер Сонет Хемиско Пенкало, Нерѓосувачки Челик Со Паладиум Трим, Средна Точка Црно Мастило

Паркер Сонет Хемиско Пенкало, Нерѓосувачки Челик Со Паладиум Трим, Средна Точка Црно Мастило

DEN 0.33

Износ
Залиха

Нерѓосувачки челик капа и барел и паладиум-заврши клип и трим. Дизајн на топчести точки со механизам за извртување што може да се повлече и среден врв. Рака собрани и проверени за беспрекорен квалитет. Достапни во голем број на убави дизајни и завршува. Спакувано во кутија за подароци паркер премиум. Рачно изработен и индивидуално проверен За беспрекорен квалитет, Сонетот е класичен израз на префинет стил. Со низа дизајни, вклучувајќи ја и трајната Шема На Циселе, секој сложен детал е вешто изведен за да донесе софистицираност во секоја пригода за пишување. Внимание На Деталите : . Внимателното внимание НА ПАРКЕР за супериорен квалитет е дури и во пакувањето. Секое пенкало доаѓа обвиткано во прекрасна кутија со тактилна, ткаена надворешност и е опкружена со внатрешен материјал со мек допир. Додавањето картичка за добредојде и луксузна брошура го прави одвиткувањето НА ПАРКЕР искуство само по себе. Секое сонетно пенкало доаѓа во премиум кутијата ПАРКЕР.

Карактеристики

Производи во категоријата