.

.

3 Комплети Подароци За Медицинска Сестра За Жени Мир Љубов Медицинска сестра 20оз Чаша За Медицинска Сестра Од Нерѓосувачки Челик Со Капаци И Сламки Додатоци За Мед?

3 Комплети Подароци За Медицинска Сестра За Жени Мир Љубов Медицинска сестра 20оз Чаша За Медицинска Сестра Од Нерѓосувачки

DEN 655.84

Износ
Залиха

Практична Комбинација : постојат 3 комплети подароци за неделата на медицинските сестри, соодветно 3 тамблери за медицински сестри, 3 капаци, 3 сламки, 3 четки; практичното комбинирање е идеално за служење како подарок за медицински сестри меѓу вашите пријатели, семејството. Пријатно Корисничко Искуство : изработена од квалитетен нерѓосувачки челик, шолјата за кафе медицинска сестра е силна и цврста, со дизајн со двоен ѕид за подобра изолација, тешко се крши или ' рѓа, лесна за нега, погодна за миење раце. Медицинска Сестра Тематските Дизајн : медицинска сестра чаши тамблери има 3 бои, имено бела, розова, зелена, за да се исполнат вашите различни предност, и тие се дизајнирани со значајни зборови и медицинска сестра тематските модели, како медицинска сестра капа, стетоскоп. Широки Апликации : подарокот за медицинска сестра е идеален за националната недела на медицински сестри, денот на медицинските сестри, дипломирањето и многу повеќе, и можете да го користите во различни прилики, како домови, училници, забави, болници, аптеки, излети. Практично И Големо : шишето со вода за медицинска сестра има капак што може да помогне да се запечати пијалокот внатре, избегнувајќи ги рацете да се извалкаат, има голем капацитет од околу 20 мл, идеален за држење разни пијалоци, и ладни и топли. Карактеристики : ве Молиме внимателно измијте ја тамблата за кафе за медицинска сестра со опремената четка пред и по вашата употреба, а вашето внимателно одржување може ефикасно да го продолжи неговиот работен век. Тамблерот за медицински сестри е погоден за националната недела на медицински сестри, денот на медицинските сестри, дипломирањето и многу повеќе, можете да ги претставите на медицинските сестри за да ја изразат вашата благодарност и почит, што ќе им донесе среќно расположение. Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челик Боја : зелена, розова, Бела Капацитет : 20 Мл Пакет вклучува : 3 х медицинска Сестра тамблери со капаци, Четки Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки на големина. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Вклучени се зашилени и мали предмети, ве молиме држете ги подалеку од малите деца.

Карактеристики

Производи во категоријата