.

.

Tupperware Модуларен Пријатели Круг Црн Капак Замена 1607

Tupperware Модуларен Пријатели Круг Црн Капак Замена 1607

DEN 0.67

Износ
Залиха

(1) тапервер замена печат за круг Модуларен Другари контејнер (контејнер не се вклучени). Мери приближно дијаметар од 3 1/4 инчи, жлеб до жлеб. Бојата Е Црна. Ќе одговара Tupperware Модуларен Пријатели Круг контејнер #1, #2, #3, #4, или #5 (чувар на шпагети). Контејнерот не е вклучен, печат само.

Карактеристики

Производи во категоријата