.

.

Делма Огледало Плочки Огледало Ѕид Налепници, Дебели Самолепливи Акрилни Огледало Листови, Ѕид Огледало Налепници

Делма Огледало Плочки Огледало Ѕид Налепници, Дебели Самолепливи Акрилни Огледало Листови, Ѕид Огледало Налепници

DEN 2.67

Износ
Залиха

Побезбедни од стаклените огледала овие огледала плочки се направени Од Акрилик, тие никогаш не ја пресекуваат кожата како стакло, така што тие можат да се монтираат на било каде децата стигнуваат. Подобри рефлексии дебелината на ѕидните огледала е 0,07 инчи, подобар рефлектирачки ефект од другите слични налепници за огледало (најчесто тие се во 1мм). Лесен за инсталирање Дојдете со двострани налепници,лесни за лепење и никогаш не го оштетувајте ѕидот. Ѕид огледало листови големина : 6.3 "х 8.3", Вкупно 4 парчиња. Овие самолепливи огледала би можеле да ги красат бања, домашна сала, спална соба,која може да се монтира на ѕид,плочки,плакари, врати. Ние обезбедуваме различни големини на огледални листови, ве молиме изберете ја точната големина пред да ја купите. И ве молиме исчистете го ѕидот пред инсталацијата, проверете дали површината е рамна, сува, без прашок. ЗАБЕЛЕШКА : некои ѕидови обложени со прав не се соодветни. Ако налепниците не се доволно лепливи за вашата површина или огледалата да паднат од ѕидот, ве молиме контактирајте не и ние нудиме услуги за размена или враќање на средствата.

Карактеристики

Производи во категоријата