.

.

Камил Роуз | Црно Рицинусово Масло &засилувач; Чебе Путер Крем | Зајакнување На Текстурата Путер | Ја Враќа Влагата За Густа, Текстура Коса-8 мл

Камил Роуз | Црно Рицинусово Масло &засилувач; Чебе Путер Крем | Зајакнување На Текстурата Путер | Ја Враќа Влагата За Густа,

DEN 3.33

Износ
Залиха

Богато масло-крем путер за коса направен за враќање на влагата за густи текстури на косата. Обезбедува дополнителен сјај додека негувате нишки, заклучувајќи ја влагата. Ја подобрува управливоста додека поставувате стилови на коса. Ја условува косата за здрав раст на косата додека ја максимизира мекоста. Колекцијата BCO + Chebe Од Camille Rose е изработена за да ја засили зајакнувачката моќ на Африканскиот Чебе Во Прав и здрав раст на косата моќта На Јамајканското Рицинусово Масло!. Црното Рицинусово Масло + Колекцијата Чебе Од Розата Камил е да ја засили зајакнувачката моќ На Африканскиот Чебе Во Прав со лековитите и растечките својства на Јамајканското Црно Рицинусово Масло! Бегство од стресот на секој ден со целосен пакет мешавини од натопено масло изработени за чистење, кондиционирање, негување, стилизирање и лекување на сите типови коса. Познат по своите интензивни зајакнувачки својства, Чебе во прав е природна суперсила за убавина добиена од семки од цреша, каранфилче и кротони од лаванда кои се комбинираат за да го промовираат и задржат претрупаниот, здрав раст на косата. Кога ќе се помеша со моќните лековити својства На Црното Рицинусово Масло, се раѓа нов вид на заживување на косата.

Карактеристики

Производи во категоријата