.

.

Lykd Реле 1PCS MY4NJ 5A 14pin Серпентина 4DPDT со Pyf14a Приклучок База DC12V 24V AC220V LED Електронски Микро Мини Електромагнетни Реле

Lykd Реле 1PCS MY4NJ 5A 14pin Серпентина 4DPDT со Pyf14a Приклучок База DC12V 24V AC220V LED Електронски Микро Мини Електромагнетни

DEN 2.33

Износ
Залиха

Релеи. способност против пречки, стабилни перформанси. Широко се користи за сите мцу контрола, индустриски сектор, САЛАДИН контрола, паметни дома контрола. Мала големина/мала потрошувачка на енергија/висок контактен напон/ Висока чувствителност. Лесен за инсталирање, Водоотпорен дизајн, Ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлината. Relays Kigauru Model : HH54 P MY4 NJVoltage : 220 VAC.110вак,DC24 V, DC12 VTerminal : 14 пина 4 DPDTPackage вклучува : Реле.

Карактеристики

Производи во категоријата