.

.

5 х А1 Глупав италијански Грејхаунд Подарок Завиткајте/Завиткајте Хартиени Листови

5 х А1 Глупав италијански Грејхаунд Подарок Завиткајте/Завиткајте Хартиени Листови

DEN 3.33

Износ
Залиха

5 х 914мм х 610мм листови. Печатени на висококвалитетна хартија од 100гсм со мат финиш. Карактеристики уникатен дизајн; фантастично за завиткување подароци и занаети. Достапни се и други големини. Валани и браздата слободен. Како ќе завиткате подарок е исто толку важно како и самиот подарок, поради што ви се потребни нашите неверојатни листови тотално уникатна хартија за завиткување што не можат да се најдат на друго место! Секој лист обвивка е отпечатен на висококвалитетна хартија од 100гсм со прекрасна мат завршница, додавајќи посебен шмек на секој подарок. Нашата хартија за завиткување има уникатен дизајн отпечатен од едната страна, што ги прави одлични за завиткување специјални подароци, украсни облоги за фиоки или лукави уметнички проекти. Ние, исто така имаат прекрасен спектар на појавување на честитки на располагање. Овој пакет содржи : 5 х Супер А1 Лист Големина : 610мм х 914мм (24 х 36 инчи ) нашите единечни листови хартија за завиткување се превиткуваат три пати и се испраќаат во заштитен тврд плик, така што тие пристигнуваат со набори во нив. Нашите пакувања од пет листови внимателно се навиваат во поштенска цевка и затоа нема да имаат набори. Ве молиме Запомнете : Лентата е само за илустративни цели и не е вклучена во оваа ставка.

Карактеристики

Производи во категоријата