.

.

Мепра AZC1033CB1111 Вилушка За Сервирање Мраз Казабланка, [Пакување од 48], 25 см, Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик, Безбедни Садови За Миење Садови

Мепра AZC1033CB1111 Вилушка За Сервирање Мраз Казабланка, [Пакување од 48], 25 см, Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 0.33

Износ
Залиха

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ДОЖИВЕЈТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : оваа колекција на рамни садови зрачи со луксуз како начин на живот. Има кул, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишен преку генерации традиција, техника и извонредни материјали. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : комплетот за прибор за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од легирачките елементи и е многу силен. Материјалот останува непроменет од корозија и оксидација. ВИЛУШКА ЗА СЕРВИРАЊЕ МЕПРА : Достапна во комплет од 48, Вилушката За Сервирање Казабланка е долга 25 см и има Четкана завршница од нерѓосувачки Челик. Тој е designedономски дизајниран за употреба додека вечера и го претпочитаат хотели, ресторани и угостителски индустрии. Достапна во комплет од 48, Вилушката За Сервирање Казабланка е долга 25 см и има Четкана завршница од нерѓосувачки Челик. Тој е designedономски дизајниран за употреба додека вечера и го претпочитаат хотели, ресторани и угостителски индустрии. Приборот За јадење Казабланка поставен од Мепра е исклучиво дизајниран за Мепра од англиската архитектка Луиз Епенкинс. Оваа колекција прибор за јадење зема инспирација од сребрените садови произведени за време На викторијанската и Едвардиската er. Вешто е рачно насликан со електронски ласерски гравер и истите вештини што ги користеле античките занаетчии. Прибор за јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

Карактеристики

Производи во категоријата