.

.

Тривиса ЕДЦ Џеб Преклопен Нож За Мажи, ножеви за отворање на комунални флипер, 3.74 Д2 Челик Јапонски Традиционални Конвексни Мелење Заврши Сечилото &засилувач; Желез

Тривиса ЕДЦ Џеб Преклопен Нож За Мажи, ножеви за отворање на комунални флипер, 3.74 Д2 Челик Јапонски Традиционални Конвексни

DEN 0.33

Износ
Залиха

Џебниот нож =цртеж од челична жица Д2 Јапонско традиционално конвексно мелење (хамагури-ба) завршено сечило + рачка Од Железо дрво + џебен клип + топчесто лежиште + отвор за флипер. Параметар : вкупна должина : 8,66", должина на сечилото : 3,74", затворена должина : 4,92", дебелина на сечилото : 0,15",дебелина на рачката : 0,59", цврстина : 58-60ХЦР, тежина : 6,05 мл. Неверојатен џеб ЗА КОМУНАЛНИ УСЛУГИ ЕДЦ нож за секој што има потреба од сигурен нож, вклучувајќи ловци, рибари, луѓе на отворено и корисници кои уживаат во лов, риболов, пешачење, кампување ,возење велосипед и многу повеќе. Лесен за употреба,ножот за преклопување на флипер може лесно да се распореди. сечилото на ножот држено на место со безбедна Брава за лагер,одржувајќи го сечилото безбедно и корисникот безбеден,прави брза работа на секојдневните задачи, совршена за секојдневно носење. Ножот НА отворено ТРИВИСА е издржлив,доаѓа со кутија за подароци од висока класа, 100% обезбедување квалитет со купување без ризик.Ние сериозно го сфаќаме задоволството на клиентите и секогаш сме тука да обезбедиме помош доколку имате какви било прашања. Ова е прекрасен И супериорен перформанс нож За преклопување Во Јапонски стил, ние користиме класична Рачка Од Челик Д2 И Железо за правење.Со челични топчести лежишта внатре, многу е лесно да се отвори и затвори ножот. Тривиса внимателно го прави секој џебен нож!. 1.Сечилото е исклучително остро и ве молиме не допирајте со прстите. 2.Осигурајте се дека ножот за преклопување е целосно отворен пред да го користите. 3.Чувајте го подалеку од децата.

Карактеристики

Производи во категоријата