.

.

Соблекувална, Соблекувална За Продавница За Облека, Соблекувална Во Форма На Буквата У, Мобилни Трговски Центри Канцелариска Продавница За Облека Соблекувална, Ко

Соблекувална, Соблекувална За Продавница За Облека, Соблекувална Во Форма На Буквата У, Мобилни Трговски Центри Канцелариска

DEN 0.67

Износ
Залиха

Ааа Партиција За Приватност : Суперфин материјал од влакна, природна завеса, мазна и мека ткаенина, засенчување околу 90%, што може ефикасно да ја заштити приватноста и да избегне срам при промена на облеката. Ааа Опсег На Примена : Места за кои е потребен приватен простор, Како што се студентски домови, продавници за облека, големи трговски центри, канцеларии, специјализирани продавници, спални соби, привремени тоалети, продавници за долна облека, продавници за невести итн. Ааа Голем Простор : достапни Се Две големини, 70х70см, 80х80см, пространиот простор го олеснува менувањето облека; може да се користи во тесни агли, не зафаќа простор и ви обезбедува заштита. Заграда ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ААА : држач од нерѓосувачки челик Во Форма На Буквата У, стабилна силна носивост, не е лесна за деформација и може да се користи долго време; стандардните додатоци се зајакнати и инсталирани, силни и цврсти. Ааа Повлечете Завеса : врвот на завесата има изометриски дизајн на шипки, тивок дизајн, лесен за лизгање, бидејќи е тип на завеса, секој може лесно да го користи без стрес. ????????????Добредојдовте во продавницата, нашата продавница главно се занимава со разни производи за украсување на домот, има лавици за Палта/ лавици за Чевли/ ролетни од бамбус/ кутија за Прикажување/ Проѕирна водоотпорна церада/ пари на предците и други производи од кои можете да изберете. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време!Карактеристики соба за засолништа за приватност, преносна соблекувална која може да се користи и за фотографирање, кампување, двор, базен, привремен тоалет итн., тркалезната заграда може да се користи сама во бањатаизграден Ѕид, држачот мора да биде инсталиран на цврст бетонски ѕид и дрвен ѕид. Завесата се препорачува да биде 3-5 см од земјата за да се спречи носење на дното на завесата завеса за приватност, свиленкаста и нежна текстура, јасна и едноставна текстура, добро овенато чувство, цврсто шиење на работ, лесно за нега спецификација име : Соба за Монтирање/ соблекувална/ Соблекувална/ Материјал за Соблекувална : материјал од нерѓосувачки челик завеса : Задебелена суперфина фибер боја : Мастило Зелено, мастило сино, сина, црвена вино, боја на кафе, млечен чај, сива, метар бела големина : 70х70см, 80х80см висина на завесата : 200смстил : стилски и едноставни применливи сценарија : трговски центри/канцеларија/студентски домови/Спални/ Продавници за невести/ Продавници За Долна Облека/Домашна функција : заштита на приватноста/затемнување/Партиција/мобилни применливи луѓе : Возрасни/Деца без Разлика дали Се Работи за за склопување : список за пакување 1xfiting соба( 1x завеси за затемнување+ 1x заграда)ве молиме запомнете1. Ние продаваме фитинг соби, со исклучок на други ставки2. Производите се рачно измерени, грешката од 1-2 см е нормална, ве молиме разберете????????????Повратни информации од клиентите за нашите производи : Одличен Менувачки Штанд за Фотосесии, соблекувална од страната на базенот!Цврста ткаенина што не можете да ја видите!Супер Цврст и Добро Изграденмногу убав квалитет!.

Карактеристики

Производи во категоријата