.

.

Кабел со повеќе Полначи 6Ft 2Pack, Кабел за Полнење 3 во 1, Универзален Полнач За Телефон, ЖИЦА СО Повеќе Полначи USB-А До Молња/USB - Тип C/Микро USB Конектори За Мобилен Телефо?

Кабел со повеќе Полначи 6Ft 2Pack, Кабел за Полнење 3 во 1, Универзален Полнач За Телефон, ЖИЦА СО Повеќе Полначи USB-А До Молња/USB

DEN 1.00

Износ
Залиха

[3 во 1 Кабел за Полнење] : 1 кабел = 3 кабли. Овој кабел за полнење има 3 различни Конектори (Молња, Тип-ц, Микро УСБ) за полнење на речиси секој телефон на пазарот. (Ве молиме имајте предвид дека тоа е само за полнење, а не за пренос на податоци). [Телефон Полнач Брзо Полнење] : максималната струја НА USB кабелот за полнење Е 3 A, која може да наплаќа 3 уреди истовремено и да заштеди време. Кога полнете повеќе уреди истовремено, користете полнач 5 V/3 A за да го одржите најдобриот ефект на полнење. [ Универзален Полнач За Телефон] : Кабелот Со Повеќе Полначи е компатибилен со i Phone 11/ 11 Pro/11 Pro Max/ XS/ XS Max/ XR/ 8/ 8 Плус / 7/ 7 Плус / 6/ 6 плус/ 5/ 5c/ SE, за i Pad i Pad 9/ 8/ 7/ 6/ 5/ 4/ Воздух/ Воздух2/ Воздух 2013/ Мини / 2/ 3/ 4 За Samsung Galaxy S21/ S20 / S10/ S9 / S8/ S7/ S6 / Забелешка 9/ Забелешка 8/ A5/ A3/Јазиче/Таб2/Таб3/Таб4/3/4/5, За Samsung S2, S3, S3 Mini/S4/5/6 и други уреди Со Android. [Сигурен и Издржлив] : според нивото на батеријата на мобилниот телефон, вградениот паметен чип автоматски ја прилагодува струјата за да избегне оштетување на батеријата поради преполнување. Зглобот усвојува технологија ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД НАПРЕГАЊЕ за да избегне кршење на зглобовите. [Што Добивате] : 2 x 6ft 3 насочен полнач, нема потреба да носите други кабли за полнење без разлика дали се во автомобил, канцеларија или патување. Издржлив И Удобен Нашиот мултифункционален кабел за полнење 3-во-1 има 3 различни порти за полнење, што значи дека 1 кабел може да ги задоволи вашите дневни потреби за полнење на уредот и да ви го олесни животот. Ве молиме запомнете : (1) Овие кабли со повеќе полнење имаат само функција за полнење, но не можат да пренесуваат податоци и не поддржуваат репродукција на автомобил; (2) може да полни повеќе уреди во исто време, ве молиме користете 5v/3a напојување; (3) не поддржува Qualcomm QC 3.0/2.0 или samsung адаптивна функција за брзо полнење, обезбедува само редовна брзина на полнење. Пакетот вклучува : 2 Пакет 6ft Мулти Полнач Кабли Компатибилност Листа USB C Порта : Samsng Galaxy S20/S10/S9/S9 Плус Забелешка 9/S8/S8 Плус Белешка 8/9/A8/A8 Плус(2018); i Phone Порта : за i Phone 11/ 11 Pro/11 Pro Max/ XS/ XS Max/ XR/ 8/ 8 Плус/ 7/ 7 Плус/ 6/ 6 Плус; за Ipad Air /Air2/Air 2013, Ipad Mini /2/3/ 4; Микро Порта : За Samsng S2, S3, S3 Mini/S4/5/6; за samsung galaxy3/4/5, Google Pixel, Kindle, PS4 и други уреди со Android.

Карактеристики

Производи во категоријата