.

.

Газење фитнес Веслање Машина Синџир Масло - 1оз Цевка

Газење фитнес Веслање Машина Синџир Масло - 1оз Цевка

DEN 2.00

Износ
Залиха

Инструкции На Цевка. 1-Унца Цевка Од Чисто Масло. Работи На А, Б, Ц, Д, Е Веслачи. Прочитајте Ги Упатствата Подолу Во Описот за Тоа како Да Аплицирате. КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ : ЧЕКОР 1 : Истурете 1 лажичка масло на крпа. ЧЕКОР 2 : извлечете го синџирот што е можно повеќе. ЧЕКОР 3 : со подмачкана крпа, синџир на мозочен удар напред и назад додека синџирот не се подмачка. ЧЕКОР 4 : Користете го веслачот 1 минута за да помогнете во растерување на маслото на синџирот. ЗАБЕЛЕШКА : препорачуваме подмачкување на синџир на машини за веслање на секои 50 часа употреба или 3 месеци (кое и да е прво).

Карактеристики

Производи во категоријата