.

.

Шарени Виолетова Цвет Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Визит Картички

Шарени Виолетова Цвет Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор

DEN 111.84

Износ
Залиха

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визит-картичка лесна за носење и се лизга во вашиот џеб, паричник, чанта, куфер итн. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : нашата футрола за визит-картички може да собере до 13 стандардни визит-картички. Или кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола и други, што зависи од дебелината на вашата картичка. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : надворешноста на куќиштето за визит-картичка е изработена од титаниум црн нерѓосувачки челик и кожа, што е издржливо и против отпечатоци од прсти. Нашата футрола за визит-картичка со внатрешна обвивка отпорна на гребење од микрофибер за да ја заштитите вашата картичка уште повеќе. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само избришете го кога треба да ја исчистите оваа футрола за визит-картичка, едноставна и удобна. Нема потреба да се грижите за избледување на печатењето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој случај на визит-картичка може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички ,d карти, картички за подароци итн. што не е погодно само за секојдневни и деловни прилики, туку и совршен подарок за жени, мажи, колеги, клинтови, семејство и пријатели. Големина : 3, 7х2, 3х0, 4 ИНЧИ. Капацитет : до држете 13 стандардни визит-картички, во зависност од дебелината на вашата картичка. Материјал : Титаниум Црн Нерѓосувачки Челик + Кожа + Микрофибер Поставата. Карактеристики : 1. Држач за визит-картичка со тенок дизајн, лесен за носење. 2. Комбинација од нерѓосувачки челик и кожа е спречува отпечатоци од прсти и гребнатини. 3. Внатрешната обвивка отпорна на гребење од микрофибер обезбедува подобра заштита за вашите картички. 4. Мултифункционален дизајн држач за визит-картички не само што држи визит-картички, кредитни картички ,d карти. Исто така, може да биде одличен подарок за колегите, клиентите и пријателите. 5. Исклучителен елегантен дизајн, професионален деловен изглед и чувство многу погоден за деловен маж и жени. Нашиот држач за визит-картичка ќе ви помогне да оставите одличен прв впечаток кај клиентите, клинтите, колегите, претприемачите, партнерите итн.

Карактеристики

Производи во категоријата