.

.

Мандала ЦВЕТ ТВ Далечински Управувач Држач Десктоп Организатор Кутија За Складирање Козметика Канцелариски Материјали

Мандала ЦВЕТ ТВ Далечински Управувач Држач Десктоп Организатор Кутија За Складирање Козметика Канцелариски Материјали

DEN 3.00

Износ
Залиха

Стп. Произведено во САД Или Увезено. Големина : овој сопствен организатор на работната површина има димензии 8, 3х2, 9х4, 7 инчи, може да донесе стилски изглед во вашиот дом и канцелариски декор. Материјал : деликатниот организатор на работната површина е изработен од стп кожа,издржлив и совршен во вашиот живот. Мултифункционален : овој декоративен држач за далечински управувач има 5 прегради,кои можат да складираат далечински управувач НА ТВ и клима уред,како и канцелариски канцелариски материјал како козметика и очила. Широка примена : овој декоративен држач за далечински управувач може да се стави на масичката во семејната дневна соба, бирото во канцеларијата и шалтерот во kitchen.It може да ви помогне подобро да ги чувате работите. Најдобар Избор : овој држач за далечински управувач за печатење е најдобриот избор за семејни годишнини,загревање на куќата,промоции,родендени,Божиќни подароци или секојдневни изненадувања. Тв Далечински Држач со 5 Прегради Стп Кожа Десктоп Организатор.Оваа кутија за складирање на далечински управувач има пет прегради за чување мали предмети дома или во office.It може да обезбеди чиста и уредна работна површина за вашето семејство.

Карактеристики

Производи во категоријата