.

.

XIW Држач За Фен За Коса За Миленичиња 360 Степени Ротирачки за Употреба Со Професионален Држач За Фен За Миленичиња За Чешлање Кучиња, Соодветни Материјали За Милени?

XIW Држач За Фен За Коса За Миленичиња 360 Степени Ротирачки за Употреба Со Професионален Држач За Фен За Миленичиња За Чешлање

DEN 476.80

Износ
Залиха

Нашиот држач за фен за коса е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, цврст и издржлив. Стабилна стегач Со Лента Против лизгање, издржлива метална цевка, силно изградена за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозија и отпорна на ' рѓа. Држачот за фен за коса без раце има врат на ротација од 360 степени, лесен за прилагодување на кој било степен за да ја дувате косата како што сакате и да направите чешлање миленичиња како што ви треба. Држачот за фен го држи вашиот фен за коса, ослободувајќи дополнителна рака, обезбедува дополнителна погодност (Забелешка : пакетот го вклучува само држачот, не вклучува фен за коса, маса и куче). Држачот за фен без раце лесно се прицврстува на вашата маса за чешлање. Должината ОД 1М може да се ротира по желба. Тоа е добар помошник за чешлање миленичиња. Нашиот држач за црево за фен за коса, исто така, може да ви овозможи брзо и лесно да ја исушите косата без да мора да го држите тешкиот фен. Користете ги двете раце за стручен стил. Како се ослободени вашите раце, заштитете ја косата и направете фризура?Нашиот држач за фен за коса без раце ќе биде вашиот одличен избор!ПРЕДНОСТИ НА НАШИТЕ ШТАНДОВИ за ФЕН : Сите завршетоци се нетоксични, безбедни и Еколошки.Флексибилна Нерѓосувачка Цевка, 360°слободно ротирачки држач, обезбедува совршен агол и висина за сушење на косата. држач За забивање Без седење чувајте ги вашите сакани миленичиња на маси/столови за време на чешлањето.Прилагодлив стегач држете на маса силна, се вклопува на различни дебелина на масата.Гумен Појас за цврсто држење на фен за коса, чувајте го безбедно за време на употребата.Можете да го користите за чешлање и дување на косата на вашето домашно милениче во исто време.Идеален за сушење нокти, чевли и друга облека со помош на носителот.Многу практично за секојдневна употреба, само дојдете и пробајте сега!Пакетот вклучува : 1 х Раката Слободен Фен За Коса Стојалишта : пакетот вклучува само фен за коса штанд, и не вклучува други предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата