.

.

Механички Приклучок За Проширување, Вртење, 3-1/2во

Механички Приклучок За Проширување, Вртење, 3-1/2во

DEN 2.33

Износ
Залиха

€é Ставка : Механички Приклучок За Проширување. - Да, макс. Дијаметар : 3.853 во. `+Номинална Големина : 3 1/2 во. - Мин. Диа. : 3.41 во. `+Материјал : Месинг, Неопренови Гума, Цинк Обложени Челик. 52011 Механички Експанзија Приклучок, Т-Рачка,Номинална Големина 3-1/2 Во. Мин. Диа. 3.44, Макс. Дијаметар 3.853, Макс. Назад Притисок 5, Макс. Заден Притисок 5, Материјал Од Градежен Месинг, Челик Обложен Со Цинк, Гума Од Неопренови, За Употреба при заптивка Со Низок Притисок во Кружни Отвори.

Карактеристики

Производи во категоријата