.

.

АГУНОД Реле ДИП5 СРД-С-105Д 112Д 124Д 5В 12В 24В Т73 10А

АГУНОД Реле ДИП5 СРД-С-105Д 112Д 124Д 5В 12В 24В Т73 10А

DEN 931.84

Износ
Залиха

Релеи. способност против пречки, стабилни перформанси. Широко се користи за сите мцу контрола, индустриски сектор, САЛАДИН контрола, паметни дома контрола. Мала големина/мала потрошувачка на енергија/висок контактен напон/ Висока чувствителност. Лесен за инсталирање, Водоотпорен дизајн, Ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлината. Relays Kigauru Notice : ако ви треба голема количина,ве молиме испратете ни порака!Фала!.

Карактеристики

Производи во категоријата