.

.

AGOUNOD Реле 5pcs SMIH-05V 12V 24vdc-sl-a-sl-c 6-pin / 8-pin 16A Нормално Отворен Реле )

AGOUNOD Реле 5pcs SMIH-05V 12V 24vdc-sl-a-sl-c 6-pin / 8-pin 16A Нормално Отворен Реле )

DEN 954.24

Износ
Залиха

Релеи. способност против пречки, стабилни перформанси. Широко се користи за сите мцу контрола, индустриски сектор, САЛАДИН контрола, паметни дома контрола. Мала големина/мала потрошувачка на енергија/висок контактен напон/ Висока чувствителност. Лесен за инсталирање, Водоотпорен дизајн, Ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлината. Релескигауру.

Карактеристики

Производи во категоријата