.

.

Спиареал 24 Пакет Џунгла Животните Партија Корист Добрите Кеси Сафари Подарок Бонбони Третираат Кеси Сафари Подарок Кеси Сафари Добрите Кеси Животно

Спиареал 24 Пакет Џунгла Животните Партија Корист Добрите Кеси Сафари Подарок Бонбони Третираат Кеси Сафари Подарок Кеси Сафари

DEN 2.00

Износ
Залиха

Обилни Торби За Подароци Со Теми За Сафари : пакетот содржи 24 пакувања чанти за забава со врвки за животни со 8 слатки стилови, секој стил има 3 пакувања, количината и избраните стилови можат да ја задоволат вашата декоративна побарувачка, одлична за момчињата и девојчињата да ја користат во секојдневниот живот; Овие чанти може да се применат и како украс за забавите со тематика во џунглата, што ги прави забавите попривлечни. Квалитетен Материјал : изработени од сигурен полиестерски материјал, овие торби за фаворизирање на темата во џунглата се цврсти и меки, без мирис и не се лесни за бледнеење или кршење, се перат и еднократно, можат да ви овозможат долгорочна употреба; чантите имаат многу светли бои и добро печатени животински дезени, се убави украси за активностите и зоолошките градини со тематика за сафари. Детали за големината : Овие кеси за сафари се со големина од околу 23 х 30 см/ 9,06 х 11,8 инчи, се доволно големи за да ставите некои мали играчки, закуски, бонбони, шишиња, облека и така натаму, се практични материјали за забави за луѓето да ги користат; Исто Така, оваа торба со врвки за влечење е лесна за отворање и затворање и може да спречи паѓање на работите. Симпатични Модели На Животни од Џунглата : торбите за забави за сафари се дизајнирани со многу прекрасни животни од џунглата, како што се лав, жирафа, слон, нилски коњ со два големи предни заби, тигар, зебра, гепард, мајмун, кои имаат светли бои и живописни изрази, се погодни за употреба како подароци за роденденски забави со тематика на животни, кутии за подароци за забави, награди за училишни настани, носејќи ја вашата забава детска и убава декорација. Широк Спектар На Употреба : можете да ги користите торбите за подароци за сафари на настани со тематика во џунглата, денот на детето, тушот за бебиња, кампувањето и така натаму, што може да создаде жива атмосфера за вашата забава; Дополнително, овие услуги за забави за сафари може да се земат како вообичаени торби за подароци, торби за враќање подароци, вреќи за ужина, вреќи за завиткување за да испратите деца, студенти, внуки и други луѓе, нудејќи им симпатичен ранец. Карактеристики : кесите за лекување животни од џунгла со тврд материјал се шарени и симпатични, тврдо облечени и можат постојано да се нанесуваат, кои се соодветни за децата или тинејџерите да ги користат на настани со тематика на животните во џунглата, помагајќи им да го привлечат вниманието на луѓето. Кесите за бонбони во џунглата се лесни и услужливи, што ви е лесно да ги изнесете надвор, а исто така можете да ги закачите на вашата спална соба или канцеларија како торба за складирање, што ќе ви донесе многу погодност. Спецификации : Материјал : Полиестерска Боја : како што покажуваат сликите Големина : 23 х 30 см/ 9,06 х 11,8 инчи Пакетот вклучува : 24 х кеси За забави За животни Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики

Производи во категоријата