.

.

2 во 1 Кулер &засилувач; Грејач-Биро Електрични Мали Ладење И Греење Вентилатор Комбо W/ Врвот Над &засилувач; Прегрее Заштита, Десктоп За Внатрешна Употреба Дома Соба

2 во 1 Кулер &засилувач; Грејач-Биро Електрични Мали Ладење И Греење Вентилатор Комбо W/ Врвот Над &засилувач; Прегрее Заштита,

DEN 639.84

Износ
Залиха

Воздухот Циркулира И Грее Двојни Режими За Целата година - дали вашиот вентилатор може да го користи само во лето? Тука е бирото грејач и вентилатор комбо за канцеларија! Опремен со високи и ниски режими на циркулација во овој канцелариски грејач и комбо на вентилаторот, ладниот воздух од климатизерот може да се испрати во целата просторија, давајќи ви удобност за ладење во целата просторија во лето. И системот За Брзо греење w/ 750w & 1500w режими ви помага да уживате во топлината во зима. Сопствени мали грејачи на вентилатори за внатрешна употреба за да ве придружуваат во текот на целата година. Циркулирачки Воздух За Да Останете Удобни-дали секогаш сте испотени кога седите далеку од климатизерот? Можеби ви треба пренослив канцелариски грејач и комбо за вентилатор за ладење за да ви помогне да циркулирате ладен воздух. Овој вентилатор може широко да ја балансира температурата за да ја постигне целата удобност при ладење во просторијата и ќе ја намали веројатноста за настинка. Ова 2 во 1 грејач и вентилатор комбо за спална соба, исто така, може да заштеди сметки за електрична енергија. Топол и ладен вентилатор е исто така идеален за лична употреба во сончевата канцеларија. Брзо и Широко Распространет Воздух Што Циркулира-се Чувствувате жешко кога пристигнувате дома во лето? Придружете се со клима уред, овој биро мал вентилатор со грејач и ладилник со силен ветер може брзо да Ја олади вашата соба. Овој вентилатор за циркулатор на воздух 2 во 1 може да го избрка топол воздух и да ја балансира температурата на просторијата за неколку секунди со силна моќност. Исто така, канцеларискиот вентилатор и комбинацијата на грејачи за спална соба обезбедува два природни режими на ветер за избор. Поседувајте го за да уживате во широко распространетиот ладен воздух ова лето!. Мала Големина И Низок Шум-дали вашиот стар вентилатор е премногу голем за ракување? Trustech мали електрични 2 во 1 вентилатор и грејач за канцеларија ќе биде одличен избор за канцеларија, домашна употреба. Специјално дизајниран со вградена рачка за носење и правоаголна форма, поудобно за движење и поставување на овој десктоп вентилатор. Усвојувајќи технологија за надградба, овој вентилатор за електричен грејач за домот е тивок кога работите, читате или спиете. Ве одржува пријатно ладно и удобно без бучава во торидно лето. Прилагодлив Агол И Максимизирана Безбедност-Различна од другите personal Вентилатори, овој канцелариски вентилатор и комбинацијата на грејачи за спална соба има прилагодлив агол од 0° - 45°, што ве прави да чувствувате ладен ветер без оглед на седењето или стоењето. Исто така, овој вентилатор на подот е изграден со тројна безбедносна заштита : 1.Автоматскиот систем за прегревање ќе го исклучи домашниот вентилатор кога деловите на вентилаторот на бирото ќе се прегреат обезбедувајќи безбедно ладно за вашето семејство. 2. Прекинувачот за превртување ќе го исклучи уредот кога ќе се преврти напред или назад. 3. ЕТЛ & УЛ сертифициран. Навалување и пренесување топол воздух со дување ветер, за да може брзо и широко да ви пренесе топол воздух од вашиот клима уред.

Карактеристики

Производи во категоријата