.

.

Налепница за ѕид 1сет 10ПЦ 3д Налепница Плочка Само Декорација Бања Кујна Лепило Домашен Декор Инвестирајте Во Налепница За Ѕид

Налепница за ѕид 1сет 10ПЦ 3д Налепница Плочка Само Декорација Бања Кујна Лепило Домашен Декор Инвестирајте Во Налепница За

DEN 1132.80

Износ
Залиха

3. Може Да се Отстрани, Исклучено Откако Ќе Не Оставите Лепак, Пакет Налепници За Повеќекратна Употреба 100 Работи За Машки Стан Деца Украсување За Девојка Спална Соба и Перници За Дневна Соба. 2. Лепило, Солза Заштитна Хартија Паста Може Да Биде Директно На Грбот Прилагодено Име Налепници За Ѕид Роза Соба Преуредување Мажи Хартија Божиќ Украси За Ѕид и Перници За Дневна Соба. Пакет Содржина : 10xwall Налепници Нокти Ѕид Налепница Цвет Ѕид Украси Ѕид Налепници За Спална Соба Жените И Мажите Топла Работи за Бања. 1. Новиот Пвц Материјал, ОПП Торба Затвори Пакување Хартија Божиќни Украси За Ѕидни Деца Украсување За Девојка Спална Соба и Перници За Дневна Соба Сопствени Налепници Име За Ѕид Роза. 4. Површинското Светло, Сликата Е Јасна, 3д Ѕид Цвет Постави Соба Преуредување Мажи Хартија Божиќни Украси За Ѕид и Перници За Дневна Соба. Ѕид Налепница 1сет 10ПЦ 3д Налепница Плочка Само Декорација Бања Кујна Лепило Домашен Декор Инвестирајте Во Ѕидна Налепница5. Примени сцена : ѕид од керамички плочки, линија на подни плочки, линија на половината, погодна за кујна, дневна соба, трем, спална соба, бања, бар итн.1. Новиот пвц материјал, ОПП торба затвори пакување4. Површинското светло, сликата е јасна, Големина : 10 см * 10 см * 10 2. Лепило, солза заштитна хартија паста може да биде директно на задниот дел3. Може да се отстрани, исклучи откако нема да оставите лепак, содржина на пакетот за повеќекратна употреба : Налепници од 10x Wall.

Карактеристики

Производи во категоријата