.

.

Инспиративен Подарок за Персоналот На Вработените, Најубавиот Вработен Во Светот, Подароци За Благодарност За Охрабрување За Вработениот, Подарок За Признавање, 20

Инспиративен Подарок за Персоналот На Вработените, Најубавиот Вработен Во Светот, Подароци За Благодарност За Охрабрување За

DEN 1.67

Износ
Залиха

Применливи сцени : практичната гимнастика има капацитет од 20 мл, што ја прави погодна за чување на кој било пијалок, како што се вино, пиво, коктели, шампањ, вода, кафе, чај, сладолед, кола, црвено вино, виски, пристаниште, јогурт, млеко, сок и многу повеќе; можете исто така да ја користите паѓачката и во надворешни и во затворени прилики, вклучувајќи базен, езеро, плажа, двор, скара, пикник, рејви, кампување, пловење, семејно обединување, собирање пријатели, корпоративна забава. Нерѓосувачки челик и здрав : изработен од нерѓосувачки челик 304, оваа патна гимнастика е издржлива, елегантна, нераскинлива, отпорна на ' рѓа и не го пренесува вкусот на вашите пијалоци; проѕирниот капак без БПА што цврсто ги запечатува истурите под контрола и ви овозможува да гледате внатре; ова се одлични алтернативи за пластика и стакло; Пакетот вклучува и слама од нерѓосувачки челик, четка за чистење и извонредна кутија за подароци. Нерѓосувачки челик и здрав : изработен од нерѓосувачки челик 304, оваа патна гимнастика е издржлива, елегантна, нераскинлива, отпорна на ' рѓа и не го пренесува вкусот на вашите пијалоци; проѕирниот капак без БПА што цврсто ги запечатува истурите под контрола и ви овозможува да гледате внатре; ова се одлични алтернативи за пластика и стакло; Пакетот вклучува и слама од нерѓосувачки челик, четка за чистење и извонредна кутија за подароци. Инспиративен подарок за вработените, Најубавиот Вработен во Светот, подароци за благодарност за охрабрување за вработените, подарок за признавање, 20 мл вакуумска изолација за патување со капак слама и четка подарок за Охрабрување на вработените : Ако барате инспиративен подарок за вашите вработени, не гледајте подалеку од нашата смешна гимнастичарка за кригла. Спецификации : Материјал : 304 капацитет На Чаша Од Нерѓосувачки челик : 20 Мл Боја : Како што е прикажано На сликата Пакетот вклучува : 1 х вино со капак 1 х слама од нерѓосувачки челик 1 Х Совети за четка За чистење Слама : Измијте го пред првата употреба.Подарок за признавање за вашиот вработен : ако барате инспиративен подарок за вашите вработени, не гледајте подалеку од нашата инспиративна гимнастичарка за кригла; тие доаѓаат во прекрасна кутија што го олеснува подарокот на канцеларија; винската гимнастичарка со инспиративни зборови : Светови Во Ред Вработен, значи дека тие се одлични вработени и кажете им дека секогаш се одлични во вашите очи; Подарете ја оваа смешна гимнастичарка на секој со смисла за хумор и ќе им се допадне; уште Подобро, подарете ја на самиот. Вакуумска изолација со двоен ѕид : криглата е со вакуумска технологија со двоен ѕид за добра заштита на температурата; под нормална температура, одржувајте ја вашата меѓу температура топла или ладна неколку часа; Лесен за пиење со голем дизајн на устата, носејќи поголема погодност; Напредната технологија спречува пренос на топлина на надворешниот ѕид, ги штити вашите раце од температурата на пијалокот, температурата на нашите раце не влијае на онаа на пијалоците, можете да уживате во вашиот пијалок ладен или топол. Температурата на нашите раце не влијае на температурата на пијалоците. Вакуумска изолација со двоен ѕид : криглата е со вакуумска технологија со двоен ѕид за добра заштита на температурата; под нормална температура, одржувајте ја вашата меѓу температура топла или ладна неколку часа; Лесен за пиење со голем дизајн на устата, носејќи поголема погодност; Напредната технологија спречува пренос на топлина на надворешниот ѕид, ги штити вашите раце од температурата на пијалокот, температурата на нашите раце не влијае на онаа на пијалоците, можете да уживате во вашиот пијалок ладен или топол.

Карактеристики

Производи во категоријата