.

.

Миленичиња Симулација тревник душеци За Кучиња, Мачки, Тоалети, лажни трева Менување душеци, Топлинска Изолација Зелена Заштита На Животната Средина Пластика Затв

Миленичиња Симулација тревник душеци За Кучиња, Мачки, Тоалети, лажни трева Менување душеци, Топлинска Изолација Зелена Заштита

DEN 2.67

Износ
Залиха

Новата генерација тоалети за тревници, специјално прилагодени за кучиња, ги обучуваат кучињата да одат во тоалет на одредени места и ја негуваат добрата навика самостојно да го користат тоалетот. Оттогаш, одгледувањето куче има релаксирачки живот. Еколошки јп материјал, отпорен на гребење и гризење, мек и удобен, без косење, без наводнување, без оплодување. Без пестициди, безбедни за домашни миленици и деца. Гумената подлога има дренажни дупки, кои лесно се чистат и можат брзо да се исушат. Може да се мие постојано, чисто и хигиенско и да избегнува непријатни мириси. Многу погоден за надворешна декорација, како што се градини, тревници, тераси, пејзажи, дворови, палуби, балкони, тремови и други надворешни места. Исто така се користи како перници, теписи, врати за внатрешен мебел за домови. Новата генерација тоалети за тревници, специјално прилагодени за кучиња, ги обучуваат кучињата да одат во тоалет на одредени места и ја негуваат добрата навика самостојно да го користат тоалетот. Оттогаш, одгледувањето куче има релаксирачки живот. Еколошки јп материјал, отпорен на гребење и гризење, мек и удобен, без косење, без наводнување, без оплодување. Без пестициди, безбедни за домашни миленици и деца. Гумената подлога има дренажни дупки, кои лесно се чистат и можат брзо да се исушат. Може да се мие постојано, чисто и хигиенско и да избегнува непријатни мириси. Многу погоден за надворешна декорација, како што се градини, тревници, тераси, пејзажи, дворови, палуби, балкони, тремови и други надворешни места. Исто така се користи како перници, теписи, врати за внатрешен мебел за домови. Посветена услуга за клиенти-за клиентите, оваа вештачка трева обезбедува професионална услуга по продажбата.

Карактеристики

Производи во категоријата