.

.

МАЈАСАФ 24 Парчиња Навртки за Навртки 12х1, 25 Навртки За Навртки На Тркалата 1,38 Високи 3/4 Погодни За Акура За Кадилак За Чеви За Форд За Хонда За Киа За Лексус За Линкол?

МАЈАСАФ 24 Парчиња Навртки за Навртки 12х1, 25 Навртки За Навртки На Тркалата 1,38 Високи 3/4 Погодни За Акура За Кадилак За

DEN 196.80

Износ
Залиха

●Спецификации+ м12х1, 250 навој - Затворен Крај Испакнатост Навртки За Навртки Во Стилот На Желади - Конусно Седиште Од 60 Степени - 19мм шестоаголник - 35,56 мм-широк 22,1 мм. ●Не СЕ ВКЛОПУВААТ factory за Toyota/За Lexus/За Scion OEM алуминиумски тркала. ЗА ОЕМ тркала види дел број LCM3 C6 HCOCH04020. ①Вклучете 24 парчиња навртките за навртки Се м12*1,25 близок крај и високи 1,38 инчи. ●ВИСОК КВАЛИТЕТ НА SCM 435 челичен материјал, термички обработен за исклучителна јачина. Надворешен Модел кој произведува подобар вртежен момент и спречува кршење. ●Безгрижен Резервен Пазар, Добро спакуван и бесплатен превоз од USPS/ испорака/UPS/Fed Ex, искусен одговор на претставникот на клиентите во рок од 24 часа. Сите проблеми ве молиме слободно контактирајте не прво, ајде да го направиме тоа право!. ●Спецификации+ м12х1, 250 навој - Затворен Крај Испакнатост Навртки За Навртки Во Стилот На Желади - Конусно Седиште Од 60 Степени - 19мм шестоаголник - 35,56 мм-широк 22,1 мм. ●Не СЕ ВКЛОПУВААТ factory за Toyota/За Lexus/За Scion OEM алуминиумски тркала. ЗА ОЕМ тркала види дел број LCM3 C6 HCOCH04020. ①Вклучете 24 парчиња навртките за навртки Се м12*1,25 близок крај и високи 1,38 инчи. ●ВИСОК КВАЛИТЕТ НА SCM 435 челичен материјал, термички обработен за исклучителна јачина. Надворешен Модел кој произведува подобар вртежен момент и спречува кршење. ●Безгрижен Резервен Пазар, Добро спакуван и бесплатен превоз од USPS/ испорака/UPS/Fed Ex, искусен одговор на претставникот на клиентите во рок од 24 часа. Сите проблеми ве молиме слободно контактирајте не прво, ајде да го направиме тоа право!. Голема Fitment за Акура / за Кадилак / за Ford / за Kia Возила 2001-2003 за Акура CL возила 2013-2014 за Акура ILX возила 1997-2001 за Акура Интегра возила 2002-2006 за Акура RSX возила 1999-2008 за Акура TL возила 2004-2014 за Акура TSX возила 2003-2007 година за Кадилак CTS возила 2006-2014 за Ford Fusion возила 1989-2005 за Ford Thunderbird возила 2001-2014 за Киа Оптима возила Голема Fitment за Chevy / за Хонда Возила 1982-2002 за Chevy Camaro возила 1984-2014 за Chevy Corvette возила 1984-2012 за Chevy Impala возила 1995-2007 за Chevy Монте Карло возила 1998-2012 за Хонда Спогодба возила 2006-2011 за Хонда Граѓански возила 2002-2014 за Хонда CR-V возила 2003-2006 за Хонда Елемент возила 2000-2004 за Хонда Одисеја возила 1997-2001 за Хонда Прелудиум возила 2000-2009 за Хонда S2000 возила Голема Fitment за Други Возила 1993-2002 за Pontiac Firebird возила 2004-2006 за Pontiac GTO возила 1985 година за Mazda RX7 2007 година за Живата Милан 2002 година за Camaro 2007 година за Тојота Такома 2008 година за Toyota Camry За Corvette C5 За Corvette C6 Голема Fitment за Lexus / за Линколн / за Mazda / за Мицубиши / за Тојота Возила 2001-2014 за Lexus ES300 возила 2004-2006 за Lexus ES330 возила 2007-2014 за Lexus GS350 возила 2006-2014 за Lexus IS250 возила 2001-2005 за Lexus IS300 возила 2007-2014 за Lexus LS460 возила 2007-2014 за Линколн MKZ возила 1993-2011 за Mazda RX-8 возила 2002-2014 за Мицубиши Lancer возила 1994-2005 за Тојота Celica возила.

Карактеристики

Производи во категоријата