.

.

Хуама Јапонски Кранови И Златни Трски Голем Капацитет Облека &засилувач; Плакарот Ватенка Торба За Складирање Со Армирана Рачка Преклопливи Со Цврст Патент За Уте?

Хуама Јапонски Кранови И Златни Трски Голем Капацитет Облека &засилувач; Плакарот Ватенка Торба За Складирање Со Армирана Рачка

DEN 1.33

Износ
Залиха

Полиестер. Голема Големина Складирање Под Креветот-27,6 х 19,7 х 11 инчи / 70 х 50 х 28 СМ. Дополнителни организатори на плакарот со голем капацитет за лесно сместување на вашите дневни и personal работи. Доволно за складирање под креветот, студентски домови и преместување куќа. Материјал - оваа торба за складирање на јорган е изработена од 100% полиестер, кој е издржлив и не е лесен за носење; дизајнот на рачката го зајакнува цвест за да спречи негово кршење; страничниот спој проѕирен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Чанти За Заштеда на простор - оваа торба за складирање со голем капацитет може да складира зимски јоргани, утешители, тенки јоргани, перници, облека, играчки, намирници итн. Така што вашата гардероба заштедува многу простор и изгледа почисто и уредно. Исто така погоден за складирање На Вашата Божиќна декорација кога не се користи, Како Што Е Божиќ. Повеќенаменското Складирање со двонасочни патенти овозможува лесно лизгање по затворачот кога се користи, без оглед на тоа колку е полна торбата. Полиестер. Голема Големина Складирање Под Креветот-27,6 х 19,7 х 11 инчи / 70 х 50 х 28 СМ. Дополнителни организатори на плакарот со голем капацитет за лесно сместување на вашите дневни и personal работи. Доволно за складирање под креветот, студентски домови и преместување куќа. Материјал - оваа торба за складирање на јорган е изработена од 100% полиестер, кој е издржлив и не е лесен за носење; дизајнот на рачката го зајакнува цвест за да спречи негово кршење; страничниот спој проѕирен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Чанти За Заштеда на простор - оваа торба за складирање со голем капацитет може да складира зимски јоргани, утешители, тенки јоргани, перници, облека, играчки, намирници итн. Така што вашата гардероба заштедува многу простор и изгледа почисто и уредно. Исто така погоден за складирање На Вашата Божиќна декорација кога не се користи, Како Што Е Божиќ. Повеќенаменското Складирање со двонасочни патенти овозможува лесно лизгање по затворачот кога се користи, без оглед на тоа колку е полна торбата. ХУАМА Облека И Плакар Чанта За Складирање На Јорган Со Армирана Рачка Преклоплива Со Цврст Патент Повеќе Детали : Материјал : 100% Димензии На Полиестер : 27,6 X 19,7 X 11 Инчи/70 X 50 X 28 СМ Повеќе Карактеристика : } Транспарентна пвц картичка страничните шевови транспарентен ПВЦ можат да постават картички, да ги означат имињата на предметите што ги поставувате за брзо наоѓање и да го олеснат сортирањето и складирањето. ●Две Силни Рачки Рачки на утешителот чантите за складирање се со вкрстени шевови, двапати зајакнуваат, за да се осигура дека нема да се откине кога ќе се наполни. Queferr за работи кои не се соодветни За Користење На Складирање На Вакуумска Кеса Вашиот Кожен Утешител/Јорган/Јорган, Долни јакни итн. чувајте ги во добра форма и меки. ✉УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА-Ако имате какви било прашања откако ќе ги добиете нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта. Задоволството на клиентите ја прави нашата примарна потрага.

Карактеристики

Производи во категоријата