.

.

Ancus 241pcs Ротациона Алатка За Напојување Поставена за 1/8 Брусење На Стеблото Додаток За Сечење Малку Сет Мини Комплет За Вежба Абразивна Алатка Дрвена Кутија

Ancus 241pcs Ротациона Алатка За Напојување Поставена за 1/8 Брусење На Стеблото Додаток За Сечење Малку Сет Мини Комплет За

DEN 746.88

Износ
Залиха

Број на модел : Абразивни Додатоци За Ротирачки Алатки. Големина : 241 парчиња Комплети За Додатоци За Ротациони Алатки. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. Број на модел : Абразивни Додатоци За Ротирачки Алатки. Големина : 241 парчиња Комплети За Додатоци За Ротациони Алатки. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. 1. 100% Гарантирано Задоволство Доколку не сте задоволни со некој од нашите производи, слободно контактирајте не.Ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас и да ги исполниме вашите барања. Ако сте добиле неисправна стока или некој од нашите производи не може правилно да се користи,‹ние ќе ви дадеме попуст или ќе ви ги вратиме парите. 2. Испорака ние секогаш ги објавуваме вашите артикли По Кинеска Пошта (се примаат 15-30 работни дена). Обично вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложено за неколку дена на патот. Ако не сте ја добиле вашата ставка после тоа, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. Ве молиме контактирајте не. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Ви благодариме за соработката и довербата! Специфики на предметот : Број На Модел : Додатоци За Абразивни Ротирачки Алатки Големина : 241 парчиња Додатоци За Ротирачки Алатки Китсдиј материјали : Обработка на Дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата